frashle - berkaygold

İçeriğe git

Ana Menü

frashle

Dünyanın en yüksek kapasiteli (4500ton/ay) balata ve sürtünme malzemesi üreticisi FRAS-LE, kurulduğu 1954 yılından bugüne hep aynı ilke doğrultusunda üretimlerini sürdürmektedir :


Kalite İnsan kaynakları ve teknoloji kapsamında da sektörünün en güçlü firması olan FRAS-LE, ilk teknoloji transferini 1970 yılında TEXTAR (Almanya) firmasında debriyaj balatası için gerçekleştirdi. 1980'de İngiltere'nin DON INTERNATIONAL fabrikasından aldığı kampana disk balatalarının teknolojisyle gelişimini sürdüren FRAS-LE, 1990 yıllında ABEX (Amerika) fabrikası ile kampana balatası üretimi üzerine teknoloji transferi anlaşması imzalayarak, pazardeki yerini sağlamlaştırdı.

  

Bir dünya devi olarak, değişen gereksinimlere yanıt verebilmek için sürekli gelişim içinde bulunan FRAS-LE, kalitesini, özel laboratuvarlarında gerçekleştirdiği 120 değişik tip test uygulaması ile garantilemektedir.


Her yıl toplam cirosunun %4'ünü AR-GE Bölümü'ne ayıran; 5 kıtada 60 ülkeye ihracat yapan FRAS-LE, her geçen gün pazar payını artırmaktadır.
FRAS-LE, kalitesi ve yüksek üretim kapasitesi ile sektörünün vazgeçilmezi olmaya devam edecektir !

ARA
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön